Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri 2008 yılında gayrimenkul sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

10 yılı aşkın süredir faaliyetlerimizdeki ilk hedef koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyeti olmuş ve bu ilkeden asla taviz vermemiştir.Gelişen ekonomik konjonktürde Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri modern donanımlarla her zaman yerini almıştır. Rekabetçi piyasa koşullarında etkin iş bilgisi ve geniş portföyü ile her zaman bir adım önde olmuştur. 

Merkez ofisi Gaziosmanpaşa'da olan; Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri sektöre profesyonel çalışma prensipleri ile öncü olmayı hedeflemiştir.

Firma içi sürekli yapılan eğitimler ile çalışan gayrimenkul danışmanlarımızın en üst kalitede hizmet verebilmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.

Gayrimenkul danışmanlarımızın teknik bilgileri, hukuk, inşaat ve mimari konusunda devamlı bilgilerinin güncellenmesi sağlanmaktadır Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri sektörde müteahhitlere ait konut ve ticari projelerin temel aşamasından itibaren proje satış, medya planlama, satış ekibi eğitimi ve yönetimi, rakip pazar analizi, proje fiyatlandırması, tüm satış evraklarının hazırlanması, hukuki işlemleri ile proje tamamlandıktan sonra ikinci el satış yatırımcılara ait kiralama işlemleri noktasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hakkımızda Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri UNIVERSAL GAYRİMENKUL,Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri UNIVERSAL GAYRİMENKUL Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri