Evinizi En İyi Fiyatla "Hızlı" Satın Veya Kiralayın.

 

Evinizi Satmak, Kiralamak ya da Sadece Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Bırakın  Bölge Temsilcilerimiz Evinizin Tam Değerini Bulup Alıcılarla İletişime Geçsin.

Bir Uzman İle İletişime Geçin.

 

Alttaki Formu Doldurun, Bölgenizde ki Gayrimenkul Piyasasına Hakim Bir "Universal Gayrimenkul" Satış Temsilcisi Sizi Arasın

 

Memnuniyetiniz Garanti Altında.

 

İlk Görüşmeden Tapu Devir İşlemlerine Kadar Yanınızda Olacak Uzmanlarımızın Başarısı, Doğrudan Sizinle Yapılacak Memnuniyet Anketi İle Ölçülür ve Bu Sonuçlara Göre Ödüllendirilir.

 

Bölge Piyasasına Hakim Uzmanlar Sayesinde Evinizin Gerçek Değeri Üzerinden İşlem Görür.

 

Evinizi İyi Bir Tanıtımla Doğru Fiyattan Sattırmanın Sırrı Universal Gayrimenkul'de. Eviniz İçin Ne Kadar Talep Olursa, İşlem O Kadar İyi Fiyattan Gerçekleşir.

Evinizi Her Yerde Reklam Ediyoruz.

 

İlan Siteleri, Bire Bir Görüşmeler, e-posta Gönderimleri, Sosyal Medya ve Bölgenizde ki Gayrimenkul Danışmanı Partnerlerimiz... Eviniz, Alıcılara Ulaşabilecek Tüm Kanallardan Etkili Bir Şekilde Paylaşılır. Universal Gayrimenkul'ün En Yeni Teknolojilerle Donatılmış Ayrıcalıklı İlan Sayfası Sayesinde, Eviniz Alıcıya Tüm Detayları İle Sunulur. Ayrıcalıklı Sunumun Oluşturduğu Talep, Evinizin Hem İyi Fiyattan Hem de Hızlı Bir Şekilde İşem Görmesini Sağlar.

 

Reklam Pazarlama'da En İyisi Universal
 

Evinizin İlanı Sadece UniversalGayrimenkul.com'da Değil Tüm İlan Sitelerinde Yayınlanır. İlanınızı Milyonlarca Kişi Görür.

Modern Pazarlama Teknolojileri ve Kanalları Kullanılarak Sosyal Medya, e-posta ve Tekrar Pazarlama Gibi Yöntemlerle Eviniz Sürekli Doğru Alıcının Karşısına Çıkartılır.

Eviniz En Yeni Teknolojiler İle Hızlı Satılsın.

 

Bilgi Almak İçin

(0212) 606-12-12

 

Evimi Sat & Kirala Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri UNIVERSAL GAYRİMENKUL,Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri UNIVERSAL GAYRİMENKUL Universal Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri